درباره ما
امروزه تولید انرژی پاک از منابع انرژی تجدید پذیر نظیر انرژی های خورشیدی و باد با توجه به افزایش روزافزون مصرف انرژی در دنیا، به سرعت در حال گسترش است. در همین راستا شرکت صنایع تولید انرژی پاک آتیه به منظور ترویج استفاده از انرژی های پاک و با هدف تولید و تامین تجهیزات نیروگاه های خورشیدی و نیز اجرای پروژه های مرتبط با این حوزه در سال 1391 تاسیس گردید.
شرکت صنایع تولید انرژی پاک آتیه پس از ملحق شدن به شرکت معظم مپنا به عنوان سهامدار عمده خود توانایی تولید پنل در رنج های 10 تا 550 وات را دارا می باشد که بر اساس سفارش مشتری با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن تولید می گردد.
شایان ذکر است با ارائه گارانتی تعویض پنل های خورشیدی تولیدی به مدت 10 سال و نیز گارانتی عملکرد پنل های مذکور طبق استاندارد به مدت 25 سال، تاکنون بیش از 100 مگاوات پنل خورشیدی ساخت این شرکت در استان های مختلف کشور از جمله یزد، فارس، خراسان شمالی، جنوبی و رضوی، اصفهان، تهران، آذربایجان شرقی و غربی، مرکزی و هرمزگان نصب و راه اندازی گردیده است.
در راستای ارائه خدمات کیفی و بهینه و توجه بیشتر به نیاز مشتریان، این شرکت نسبت به تولید انواع سازه های نیروگاهی خورشیدی به صورت سقفی و نصب بر روی زمین و تامین ادوات مورد نیاز نیروگاه های خورشیدی از جمله اینورتر، شارژ کنترلر، باتری و ... از برند های برتر اقدام نموده است.
شایان ذکر است به پشتوانه سال ها حضور موفق در عرصه طراحی، تولید و نصب نیروگاه های خورشیدی و به منظور نصب صحیح نیروگاه ها و رعایت اصول کیفی مربوطه، این شرکت با تشکیل گروه های فنی متعدد در حوزه نصب و تجهیز، سعی در حذف مشکلات ناشی از نصب غیر اصولی نیروگاه ها نموده است.
استانداردها
این شرکت ضمن اجرا کردن تمامی آیین نامه ها و دستورالعمل های ساتبا، گواهی نامه مدیریت کیفیت ISO9001 را دارا بوده و تمامی استانداردهای بین المللی از جمله IEC61215 و IEC61730 و... را در تولید محصولات و اجرای پروژه های خود رعایت می کند.
خدمات پاک آتیه
تولید پنل های خورشیدی
تولید انواع پنل‌های خورشیدی در انواع متفاوت از پلی کریستال 30 وات تا پنل‌‌ های کریستالی 550 وات با کارکرد بسیار عالی و استفاده آنها در نیروگاه‌ها، منازل و ...
پنل خورشیدی پاک آتیه
تامین تجهیزات نیروگاه های خورشیدی
شرکت صنایع تولید انرژی پاک آتیه تامین کننده تمامی تجهیزات نیروگاه های خورشیدی شامل اینورتر، سیستم ارتینگ، سیم و کابل، تابلو ها و تجهیزات حفاظتی از برند های معتبر و مورد تایید شرکت توزیع نیروی برق استان می باشد.
تامین تجهیزات نیروگاه های خورشیدیه
تولید لامپ LED
در سال‌های اخیر یکی از مشکلات منازل و محیط‌های کاری، روشنایی بوده است و با پرمصرف بودن لامپ‌های کنونی و هزینه‌های آن، استفاده از لامپ‌های کم‌مصرف بهترین سرمایه‌گذاری خواهد بود.
تولید لامپ LED پاک آتیه
طراحی و تولید انواع سازه های خورشیدی
این شرکت توانمندی تولید انواع سازه های نیروگاهی خورشیدی به دو صورت Rooftop و Ground Mounted را دارا می باشد.
طراحی و تولید انواع سازه های خورشیدی
مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی
این شرکت با بهره مندی از نیروهای متخصص و جوان در حوزه مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی بر اساس استاندارد های بین المللی و دستورالعمل های ساتبا به صورت Rooftop و Ground Mounted نیز فعالیت دارد.
مشاوره، طراحی و اجرای نیروگاه های خورشیدی
نقشه خدمات پاک آتیه
نمایندگی های پاک آتیه
هیئت مدیره شرکت پاک آتیه
سید مهدی علوی‌زاده
سید مهدی علوی‌زاده
مدیر عامل
محمد حسین رفان
محمد حسین رفان
رئیس هیئت مدیره
محسن حکاک صادقی
محسن حکاک صادقی
نائب رئیس هیئت مدیره
سید عبدالرحیم کاظمی
سید عبدالرحیم کاظمی
عضو هیئت مدیره
سهام‌ داران شرکت پاک آتیه
شرکت تامین آتیه کارکنان صنعت برق
شرکت تامین آتیه کارکنان صنعت برق
شرکت نورساخت اترک
شرکت نورساخت اترک
گروه مپنا
گروه مپنا
تماس با پاک آتیه
کیلومتر 40 جاده مشهد - فریمان - شهرک صنعتی کاویان فاز دو، تلاش 8، شرکت صنایع تولید انرژی پاک آتیه
051-3469-35970910-806-2383info@pakatieh.com
دسترسی سریع
فروشگاهمقالاتاخباردرباره ما